Головна » Файли » Мої файли

Як здійснювати соціально-психологічний супровід ветеранів, волонтерів та ВПО в умовах переходу від війни до миру
[ Викачати з сервера (548.4 Kb) · Скачати дистанційно () ] 28.11.2022, 23:42

Лазоренко Б.П. (2021). Як здійснювати соціально-психологічний супровід ветеранів, волонтерів та ВПО в умовах переходу від війни до миру : навчальна програма.

Навчальну програму спецкурсу “Як здійснювати соціально-психологічний супровід ветеранів, волонтерів та ВПО в умовах переходу від війни до миру” підготовлено для студентів-психологів, соціальних працівників, соціальних педагогів, слухачів інститутів підвищення кваліфікації системи післядипломної освіти, працівників громадських організацій, інших фахівців, які опікуються реабілітацією, соціально-психологічним супроводом та підтримкою ветеранів АТО/ООС, волонтерів, ВПО та членів їхніх сімей. Програма спрямована на засвоєння її слухачами та учасниками особливостей здійснення соціально-психологічного супроводу особистості, який базується на концепції Т. М. Титаренко посттравматичного життєконструювання особистості, із застосуванням парадоксальної інтенції В. Франкла, тілесно зорієнтованих та дихальних технологій психокорекції стресових та посттравматичних станів осіб, що постраждали від воєнних дій в умовах продовження військової агресії Росії в АР Крим і на сході України. У програмі використано сучасні теоретичні розробки, емпіричні наукові дослідження та практичний досвід надання психологічної допомоги і соціально-психологічного супроводу ветеранам АТО/ООС, волонтерам, ВПО із Криму, членам їхніх сімей у рамках виконання науково-дослідної теми “Соціально-психологічний супровід постраждалих від воєнних дій у період переходу до умов мирного життя”. Також у програмі узагальнено зарубіжний та вітчизняний досвід колег науковців і практиків у здійсненні зазначеного супроводу. Навчальну програму адресовано студентам-психологам, соціальним працівникам, соціальних педагогам, слухачам курсів підвищення кваліфікації закладів системи післядипломної освіти та іншим фахівцям, що опікуються проблемами соціально-психологічного супроводу постраждалих від воєнних дій російських агресорів в АР Крим і на сході України.

Ключові слова: соціально-психологічний супровід, ветерани АТО/ООС, волонтери, ВПО, стрес, ПТСР, технології психокорекції, опанування стресових станів, парадоксальна інтенція, посттравматичне життєконструювання особистості, посттравматичне зростання.

Категорія: Мої файли | Додав: Савінов
Переглядів: 55 | Завантажень: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar