Головна » Файли » Мої файли

Малхазов О. Р. Експериментальна психологія : практичний посібник
[ Викачати з сервера (4.17 Mb) ] 31.12.2018, 20:19

АНОТАЦІЯ

         Посібник написаний у стилі «відкривай, читай, застосовуй». Лаконічно і доступно викладено основні вимоги до організації та проведення експерименту, представлено сучасні засоби реєстрації показників, методи дослідження та обробки отриманих даних, основи психологічної інтерпретації та представлення результатів.

         Переважна більшість статистичних програм (SPSS, CTATISTIKA та ін.) розраховані на великі масиви даних і не містять можливості покрокового відстежування логіки обробки. Водночас аналіз проміжних результатів дає чимало інформації, важливої для розуміння сутності досліджуваних явищ.

         Покроковий опис експериментальних процедур, представлений у посібнику, детальний опис алгоритмів їх застосування, що супроводжується поясненнями та  конкретними прикладами інтерпретації, допоможе практичним психологам якісно проводити індивідуальні обстеження, обирати засоби і вибудовувати реабілітаційні процеси із залученням технологій, адекватних проблемній ситуації.

         Для практикуючих психологів, студентів, магістрів, аспірантів, наукових співробітників, викладачів, соціальних працівників та всіх хто цікавиться застосуванням наукових знань у практиці.

Категорія: Мої файли | Додав: Савінов | Теги: дослідження, статистичний аналіз., психіка, Експеримент, вимірювання, Експериментальна психологія, Датчик
Переглядів: 542 | Завантажень: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar