Головна » Файли » Мої файли

Малхазов О. Р. Розвиток емоційної стійкості осіб, що переживають наслідки травматичних подій
[ Викачати з сервера (3.18 Mb) ] 26.12.2021, 15:38

Малхазов О. Р. Розвиток емоційної стійкості осіб, що переживають наслідки травматичних подій : [монографія]. – К., 2021. – 225 с.

У монографії визначено засади організації та впровадження системи соціально-психологічного супроводу розвитку емоційної стійкості осіб, що переживають наслідки травматичних подій. Представлено розроблену за результатами емпіричного дослідження типологію психологічних профілів осіб з різним потенціалом розвитку емоційної стійкості, визначено діагностичні маркери для кожного з профілів, що відкриває нові можливості для реалізації індивідуального підходу у соціально-психологічному супроводі. Описано алгоритм побудови індивідуальних моделей розвитку емоційної стійкості у супроводі осіб, що переживають наслідки травматичних подій. Визначено засади використання біологічного зворотного зв’язку та техніки, які можуть застосовуватись у соціально-психологічному супроводі розвитку емоційної стійкості.

Адресовано психологам-практикам, науковцям, соціальним працівникам, викладачам та студентам навчальних закладів, які готують фахівців у галузі соціальної психології та соціальної роботи, а також всім, хто цікавиться проблемами психологічного здоров’я і розвитку емоційної стійкості особистості.

Категорія: Мої файли | Додав: Савінов | Теги: соціально-психологічний супровід, емоційна стійкість
Переглядів: 142 | Завантажень: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar