Головна » Файли » Мої файли

Посттравматичне життєтворення: способи досягнення психологічного благополуччя
[ Викачати з сервера (1.71 Mb) · Скачати дистанційно () ] 28.11.2022, 23:17

Титаренко Т. М. Посттравматичне життєтворення: способи досягнення психологічного благополуччя: монографія / Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології. – Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2020. – 160 c.

Монографію присвячено особливостям побудови особистістю власного життя після пережитої травми. Досліджено вплив воєнних травм і травм, пов’язаних з пандемією COVID-19, на зміни в житті людини, особливості осмислення нею власного минулого, теперішнього і майбутнього. Виділено ціннісні домінанти, навколо яких вибудовується життя під час і після травми, та визначено ландшафти життєтворення, характерні для жінок і чоловіків, представників різних вікових груп. Розглянуто можливості досягнення психологічного благополуччя в травматичний і посттравматичний періоди та стратегії травмочутливого соціально-психологічного супроводу. Для науковців, викладачів, студентів і аспірантів, психологів-практиків, соціальних працівників, а також для широкої читацької аудиторії.

Ключові слова: посттравматичне життєконструювання, наративний аналіз, воєнна травма, пандемія COVID-19, сприйняття часу, ціннісні домінанти, суб’єктивне благополуччя, соціально-психологічний супровід.

Категорія: Мої файли | Додав: Савінов
Переглядів: 74 | Завантажень: 32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar